Warsztaty Vedic Art – 2014

Warsztaty stacjonarne

W sezonie letnim tylko plenery.

Warsztaty plenerowe 2015

27 - 31 maja - Stara Szkoła
2 - 6 września - Stara Szkoła

Czas, by być szczęśliwym jest teraz. Miejsce, by być szczęśliwym jest tutaj. Sposobem na poczucie się szczęśliwym jest uszczęśliwienie innych ludzi.
Robert G. Ingersoll

Piaski, czerwiec 2011

Piaski, czerwiec 2011

Przyjeżdżając na warsztat do mnie możesz połączyć przyjemne z pożytecznym, bo nie tylko pobudzisz swoją kreatywność i rozwiniesz się pod względem osobistym, ale odpoczniesz w pięknym miejscu. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie :)

Zajęcia Vedic Art są warsztatami rozwoju osobistego. Uczestnicząc w nich przejdziesz swoistą drogę z siedemnastoma „znakami wedyjskimi”. 17 zasad przez które cię przeprowadzę zaprowadzą cię w głąb siebie. Odkryjesz i ucieszysz swoje wewnętrzne dziecko i zmienisz na lepsze swoje życie, bo kreatywność, którą w sobie obudzisz, będzie procentować w każdym jego aspekcie.

Mieszkam w Ełku, na Mazurach i tam zapraszam na nasze spotkanie.
Nieopodal Ełku nad Jeziorem Łaśmiady jest malowniczo położona wieś Piaski, gdzie znalazłam piękne miejsce – starą szkołę zaadoptowaną na pensjonat. Pensjonat nazywa się Stara Szkoła i jest wart naszej obecności. Zobacz jak tam jest pięknie: pensjonat-staraszkola.pl.
Gospodarze są pełni pasji i zaangażowania w to co robią. Okolica jest typowo mazurska, z okna widać jezioro, które jest po drugiej stronie drogi. Tak więc będzie i kurs Vedic Art i cudny wypoczynek. Poza tym w stylowej jadalni zasiądziemy do wspaniałych, smacznych i pięknie podanych posiłków.

Pensjonat Stara Szkoła

Pensjonat Stara Szkoła

Oprócz programu kursu, który będziemy realizować po 7 godzin dziennie, będziemy się zajmować sobą. Będzie czas i miejsce na integrację, pogaduchy, opalanie i chodzenie po rosie. Dla chcących –  medytacje oraz ognisko.

Kurs Vedic Art kosztuje 700 zł

Pięciodniowy pobyt w pensjonacie kosztuje: 650 zł

Razem: 1350 zł

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata 300 zł zadatku na 2 tygodnie przed terminem warsztatów. Jeżeli warsztat nie odbędzie się – zwracam zadatek, jeśli ktoś zrezygnuje – zadatek będzie przeznaczony na odszkodowanie dla pensjonatu za niewykorzystane miejsce.

 Przywieź ze sobą:

  • Różne kolory farb akrylowych w dużych tubkach.
  • Różnej wielkości podobrazia – 9 sztuk
  • Pędzle, gąbki, wygodne ubranie, którego nie szkoda pobrudzić.
  • Różne rzeczy do tworzenia faktury, np. ryż, makaron, guziki, muszelki, piórka, sznurki i wszystko co Ci tylko przyjdzie do głowy.

Na miejscu będzie trochę materiałów, gdyby komuś coś zabrakło. Będą też sztalugi.

Jeśli nie możesz z jakichś względów kupić sam(a) materiałów malarskich, zrobię to za Ciebie, ale zgłoś taką potrzebę 2 tyg wcześniej.

Zapraszam bardzo serdecznie na spotkanie ze mną i na spotkanie ze sobą.

Kontakt

dyplom-vedic-art-2 dyplom-vedic-art-1

Moje strony:

Masaż polinezyjski

2011-2019 VedicArt Mazury - Valid XHTML - stat4u - code and design by Kamil Kozłowski