16.03.2015

W tym roku dwa plenery

W tym roku przygotowuję dwa plenery w Starej Szkole. Spotykamy się tam od lat żeby spędzić piękny czas ze sobą. W tym pięknym i przyjaznym miejscu, na łonie przyrody będziemy budzić  kreatywność.

Pierwszy plener 27 – 31 maja 2015

Drugi plener 2 – 6 września 2015

DSC00155Wybierz termin i zapisz się już dziś. Zaplanuj, że w tym roku zrobisz coś wspaniałego dla siebie, że obudzisz się i dotrzesz do źródła czystej świadomości, w której wszystko jest możliwe. Nie musisz umieć malować,  ani mieć jakichś specjalnych zdolności, bo tak naprawdę malarstwo jest tylko narzędziem do osiągnięcia celu, a powstałe obrazy skutkiem ubocznym całego procesu. Niemniej będzie można ozdobić nimi ściany i patrząc na te dzieła przypominać sobie najpiękniejszy czas, gdy jest się ze sobą w  procesie twórczym. Gdy już tego dokonasz inne działania też będą łatwiejsze. Zobaczysz, że umiesz, że dasz radę, że nie ma rzeczy zbyt trudnych, a wszystko co nas spotyka jest budującym doświadczeniem.

Wspaniałe okoliczności przyrody czekają na Ciebie. I ja czekam, żeby Cię przeprowadzić przez 17 zasad Vedic Art, które są kluczami otwierającymi nas na siebie i świat. Ślę dużo pozytywnej energii, niech Ci się dobrze dzieje – Danusia

 

IMG_9603

Moje strony:

Masaż polinezyjski

2011-2021 VedicArt Mazury - Valid XHTML - stat4u - code and design by Kamil Kozłowski