29.06.2013

Jeszcze 3 miejsca!

Są jeszcze trzy miejsca na Vedic Art na Mazurach.

Najlepszym pomysłem na wakacje jest połączenie wypoczynku z rozwojem osobistym. Jeśli chcesz wypoczywać na Mazurach przyjedź na warsztat Vedic Art. Są to zajęcia pobudzające kreatywność poprzez malowanie intuicyjne. Na pewno bedziesz miał(a) niezapomniane wakacyjne doświadczenie. Chwycisz pędzel w dłoń, zanurzysz w kolorach swoich emocji i zaczniesz tworzyć. Odkryjesz, jak wielki masz w sobie potencjał. Zobaczysz co kryje się w twoim sercu.

W przeżyciu tej przygody pomoże Ci 17 zasad Vedic Art wprowadzając w ruch proces twórczy. Vedic Art wyciąga na powierzchnię twoje możliwości, bo tak naprawdę nie chodzi tu tylko o malowanie, ale o to, żebyś sam(a) się przekonał(a), że wiesz, że potrafisz, że możesz. Plonem tego wyjazdu będzie nie tylko dobre samopoczucie, ale też kolekcja pięknych, własnych obrazów.

To zajęcia, które obudzą Twoją kreatywność na wszystkich poziomach życia. Poza tym będą medytacje, praca z ciałem, ognisko i dobre domowe jedzenie.

Zapraszam serdecznie, przybądź i doświadczaj.

Miejsce: Mazury Garbate, gościnny dom w Sajzach nad jeziorem Łaśmiady. Termin: 17 – 21 lipca Cena kursu z pobytem i jedzeniem 1000 zł.

Moje strony:

Masaż polinezyjski

2011-2021 VedicArt Mazury - Valid XHTML - stat4u - code and design by Kamil Kozłowski